ELEAGUE Major 2018 w Bostonie – Pierwsza wygrana Natus Vincere

W pierwszym dniu Ukraiński zespół Natus Vincere zmierzył się z Quantum Bellator Fire

Natus Vincere wygrywa mecz 16:8 z Quantum Bellator Fire. Mecz został rozegrany na Mapie Inferno, faworytami meczu była Ukraińska drużyna Navi. Mecz rozpoczął się przegraną rundą pistoletową ze strony NaVi lecz natychmiast zrehabilitowali w koleinach rundach, oczywiście wyszli na prowadzenie 3:1. Dalsze rundy pierwszej połowy były wyrównane, w 10 rundzie drużyna “s1mple”-a musiała zagrać rundę eco , żeby zagrać fulla w następnej rundzie. Przed drugą połowa Quantum Bellator Fire straciło rundeę do przeciwnika, przegrana pistoletówka bardziej pogrążyła zespół. Na koniec rozgrywki drużyna “jmqa” stracili panowanie nad sytuacją w grze nie mieli forsy na kolejne rundy by przeciwstawić się rywalowi. Pierwszy mecz Quantum Bellator Fire okazał się ich ostatnim na Majorze, bez zaskoczenia widzów Natus Vincere wygrało wynikiem 16:8. Najefektowniejszym zawodnikiem tego meczu był s1mple, którego KD wynosiło 2,3 (28-12).

Natus Vincere 16:8 Quantum Bellator Fire