ELEAGUE Major 2018 – G2 pokonuje Flash Gaming

W pierwszym dniu Majora niewiele brakowało do dużego zaskoczenia. Francuski zespół G2 po comebacku wygrali mecz z Flash Gaming.

Mecz ten rozegrał się na mapie de_inferno. Pierwsze serie rund wygrał chiński zespół Flash Gaming, ku zaskoczeniu widzów i fanów e-sportowej rywalizacji. Chińczycy mieli wielkie trudności w ugrywaniu punktów po stronie terrorystów. Gdy wynik został osiągnął 5:0, francuski zespół skorzystał z pierwszej przerwy taktycznej. Przerwa ta, przyniosła duży ale krótki efekt dla drużyny Flash Gaming. Po wygranej dwóch rund, ponownie Francuzi zaczęli wygrywać.

Pod koniec pierwszej połowy, Francuzi doprowadzili wynik do 6:9, dzięki czemu mieli większe szanse na powrót w drugiej części meczu. Niestety, pierwszą rundę drugiej polowy, czyli pistoletówkę, ugrali Chińczycy, co zdecydowanie przybliżyło ich do wygranej.

W dalszych rundach, Francuzi podnieśli się i doprowadzili do wyniku 9:11. Przy tym wyniku, ich rywale zdecydowali się wziąć przerwę taktyczną, aby omówić błędy w rozgrywce. Jednak to nie uchroniło ich od przegrania kolejnych rund. G2 kontynuowali comebacka i doszli do wyniku 12:11.

I tu została wzięta kolejna przerwa. Jednak francuski skład ugrał następne rundy i wygrywając mecz i uzyskująć wynik 16:11.

G2 Esport 16:11 Flash Gaming

I na koniec małe przypomnienie jednak z cudnych akcji jednego z graczy G2 Esports:

Więcej informacji na oficjalnej stronie ELEAGUE Major 2018

Dodaj komentarz