Dzisiaj ruszył ELEAGUE Major 2018

Już dzisiaj ruszył ELEAGUE MAJOR 2018 w Bostonie. O 16:00 odbył się inauguracyjny mecz między Renegades oraz Vega Squadron na zasadach BO1.

De_Mirage, to mapa, którą rozpoczą się tego roczny ELEAGUE MAJOR 2018 w Bostonie. W pierwszych dwóch rundach lepiej wypadła rosyjska drużyna, lecz w trzecim starciu, australijski skład po udanym “force” uzyskało pierwszy punkt. Ich dobra passa nie trawa zbyt długo, bo tylko trzy rundy. Potem Vega Squadron przejęło prowadzenie. Przy wyniku 4:7, Rosjanie poprosili o przerwę taktyczną. Po przerwie aż do końca pierwszej połówki meczu, Renegades ugrało zaledwie jedną rundę.

Druga połowa pokazała kto jest lepszy w rundach pistoletowych. Pierwszą rundę w drugiej części meczu podziałała motywująco dla drużyny australijskiej, która potem ugrała trzy rundy doprowadzając do wyniku 8:11, dodając trzy punkty dla swojego zespołu. Po tym, mogło się wydawać, że jest szansa na powrót do meczu. Rzeczywiście, niewiele brakowało do dogrywki. Jednak, Nikolay “mir” Bityukov zadecydował o wygranej rosyjskiej drużyny Vega Squadron. Dzięki czemu, mogą się pochwalić pierwszym zwycięstwem w tegorocznym Majorze.

Vega Squadron 16:14 Renegates – de_mirage