Darmowy DLC Not a Hero do Resident Evil VII: Biohazard – już 12 grudnia

Każdy chyba słyszał o grze Sulvival Horror Resident Evil VII: Biohazard studia Capcom wydanej 24 stycznia 2017 roku. Survival Horror, gdzie ponownie przyszło graczowi stawić czoło przeciwko hordzie zombiaków. Jak to było w poprzednich częściach, gracz wraz z żołnierzami walczył przeciwko nieumarłym, szerzących strach wśród ludzi. Tym razem, w siódmej części, wcielamy się w normalengpo człowieka imieniem Ethan, który wyruszył do opuszczonej rezydencji w celu odnalezienia zaginionej żony. Ta pozornie porzucona rezydencja, jednak okazuje się nie być opuszczona. W niej dzieje się coś nie dobrego, a naszemu bohaterowi przyjdzie stawić temu czoło i położyć temu kres by uratować swoją ukochaną.

Firma odpowiedzialna za produkcję gry Capcon, udostępniło w internecie, specialnie przygotowany na trwające targi gier Tokyo Game Show, zwiastun owego darmowego dodatku, który możecie zobaczyć tu:

Na powyższym materiale, możemy zauważyć postać, w którą gracze się wciel, czyli Chrisa Redfielda, który stanie do walki z kolejnym zagrożeniem ze strony nieumarłych. Już widać, że arsenał broni i wyposażenia będzie wielce rozbudowany.

Darmowe DLC Not a Hero trafi na serwery już 12 grudnia

Równocześnie nadejdzie płatne DLC do wspomnianej gry o nazwie End of Zoe, w którym to rozszerzeniu, poznamy dalsze losy, poznanej już w podstawce, dziewczyny Zoe. Gracze w tym dodatku zmierzą się z zupełnie nowymi przeciwnikami i w zupełnie nowych lokalizacjach.

Dodaj komentarz